DOLAR %
EURO %
GRAM ALTIN %
ÇEYREK A. %
BITCOIN %
SON DAKİKA
reklam
Google News

Benetti Sail Division

Son Güncelleme :

10 Şubat 2024 - 1:28

Benetti Sail Division

Benetti Sail Division

Benetti Sail Division, motoryat serisini “güvenli gemiler” olarak inşa etmek için yıllardır çaba göstermektedir. Riccardo’nun tutkusu, büyükbabasının geçmiş sözlerini her zaman hatırlayarak, yapılarını adım adım kontrol etmektir. Riccardo Benetti ve dünya çapında tanınan Çinli birinci sınıf grup SGOG arasındaki yeni ittifak, denizcilik ve ticari gemilerin, yatçılığın geleceğine dair akıllı bir vizyona dayalı olarak Şanghay Jiangnan Tersaneleri ile “Benetti Yelken Bölümü Şanghay Tersaneleri” markası altında bir araya gelmiştir. Yatçılık için bu yeni Çin-İtalyan ittifakının amacı, SGOG’un büyük teknik ofisi İtalyan Tasarım Riccardo Benetti’nin deneyimiyle kaynaşmaktadır.

Bay Riccardo Benetti, 40 yılı aşkın süredir motoryat yapımında yer almaktadır. Babasının tersanesinde çalışmaya başladı ve birkaç yıl sonra Benetti Sail Division’ı kurdu. Bu, daha büyük bir şirket olan “Fratelli Benetti”nin bir “bölümü” olarak başladı. 1981’de Benetti Sail Division bağımsız hale geldi ve o zamandan beri Riccardo Benetti, bilgi ve tecrübenin yanı sıra bir işe olan sevgi ve tutkuyla bu şirketin ruhunu oluşturdu. Müşterilerinin, her türlü deniz koşuluyla başa çıkabilecek güvenilir bir gemiye sahip olduklarından emin olmak istiyor!

Bay Bruce Lee, çok deneyimli ve başarılı bir Çinli girişimcidir. CBH Holdings’in Yönetim Kurulu Başkanı olarak birçok anlaşmayla ilgilenmektedir. Riccardo Benetti ve ortakları Giovanni ve Simone Baldi ile olan ilişkileri, operasyonların başlangıcından itibaren Çin’deki yat inşasını “aile işi” olarak görmüşlerdir.

Bay Lee ve Bay Benetti’nin başlattığı yeni firma, Jiangnan Şanghay Tersanesi’nin desteğiyle yatçılık dünyasında birinci sınıf bir oyuncu olma yolunda ilerlemektedir.

Boats Group