DOLAR %
EURO %
GRAM ALTIN %
ÇEYREK A. %
BITCOIN %
SON DAKİKA
reklam
Google News

Satilik Süper Yat Galactica Süper Nova 2016 Model70.07 Boy 14 En 75.000.000 €

Son Güncelleme :

04 Ocak 2023 - 12:41

Satilik Süper Yat Galactica Süper Nova 2016 Model70.07 Boy 14 En 75.000.000 €

Galactica Super Nova, 2014 yılında Heesen tarafından inşa edilen ödüllü bir 70.1m süper yattır. Deniz mimarisi Van Oossanen’e, dış tasarımı Espen Oeino’ya ve iç tasarımı Sinot Yacht Design’a ait.

Galactica Super Nova, Heesen’in Hızlı Deplasmanlı Gövde Formu ile hızlı deplasmanlı alüminyum bir gövdeye sahiptir ve Rolls Royce su jetleri ve ikiz MTU dizel motorları sayesinde 30 deniz miline kadar ulaşabilmektedir. 12 deniz milinde 4000 nm menzile sahiptir.

Ailenizi ve arkadaşlarınızı en üst düzeyde zarafet içinde eğlendirmek için tasarlandı – ana güvertenin kıç tarafında, salon oturma alanından bir şelale özelliği ile ayrılan 6 m’lik cam tabanlı bir havuz ile geliyor. Alt güvertede, yukarıdaki havuzdan parıldayan güneş ışınlarıyla aydınlatılan ve kıçta bir yüzme platformuna ve iskeleye doğru bir deniz terasına uzanan bir plaj kulübü var.

İçi, üç konuk güvertesindeki çeşitli barlar ve dinlenme salonları da dahil olmak üzere çok sayıda rahatlatıcı ve eğlenceli alanla dolu. Ana güverte, pürüzsüz ahşap kaplamalar ve krem ​​rengi kumaşların eşlik ettiği modern çizgilerle tasarlanmış bir salon ve bar ile birlikte resmi yemek alanına ev sahipliği yapıyor. Güneşlenme güvertesi, sürgülü cam duvarla hafifçe bölünmüş bir bar ve açık havada yemek yeme imkanı ile iç ve dış mekan yaşamının akıllı bir karışımını sunar. Üst güverte, kıç tarafında banket oturma düzenine sahip bir güneşlenme salonunun yanı sıra alternatif bir açık yemek alanı sunmaktadır. Portekiz köprüsü üzerinden erişilen ön güverte, bir dokun ve git helikopter pisti görevi görürken, aynı zamanda sürükleyici surround ses hoparlörleri ve bir güneşlenme alanı ile açık hava sinemasında en son filmleri gösterir.

Galactica Super Nova’nın öne çıkan özelliklerinden biri, yatın tüm yüksekliği boyunca uzanan ve üst ve alt güvertelere hizmet veren cam ve çelik bir asansörün etrafında dönen merdivenidir. Her basamak, duvar panellerinde devam eden ve baştan sona bulunan inanılmaz ayrıntı düzeyini vurgulayan kavisli bir motifle hassas bir şekilde tasarlanmıştır.

Konaklama
Galactica Super Nova, 6 double kabinde 12 misafir ağırlıyor. Ana güvertede, doğal ışığı desteklemek için çağdaş ortam aydınlatması ile modern ve şık bir iç mekana sahip tam ışınlı ana süit yer almaktadır. Aynı zamanda onun ve onun banyoları, büyük bir gömme dolap ve odaya hakim olan öne bakan bir yatak ile birlikte gelir. VIP kabin, özel bir çalışma odası ve özel personel kamarası olarak ikiye katlanan bir salon ile birlikte gelir. Ayrıca 16 mürettebata kadar konaklama imkanı da mevcuttur.

TEKNE.TV